Logo

Bal karnawałowy w stylu lat 80-tych

Bal karnawałowy w Jurajskiej Przystani. Karnawał w stylu lat 80-tych. Jura Krakowsko-Częstochowska, zalew Poraj.

Szalona zabawa na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

Zapraszamy 22 lutego 2020r. Start godz.19:00.

Jurajska Przystań nad zalewem Poraj serdecznie zaprasza na Bal Karnawałowy w klimacie lat 80-tych.
W cenie Balu proponujemy:
- wyśmienite menu w formie 2 ciepłych posiłków
- zimną płytę
- bufet słodkości
- napoje ciepłe i zimne
Szaloną zabawę na parkiecie gwarantuje fantastyczny DJ.
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia aktywnego udziału w konkursie z nagrodami na najciekawsze przebranie z lat 80-tych.

Karnawał to czas zabawy i radosnego świętowania. Zapraszamy na wyjątkowy bal karnawałowy na atrakcyjną o każdej porze roku Jurę Krakowsko- Częstochowską, pełną bajkowych plenerów w otoczeniu lasów i malowniczo położonego zalewu Poraj. To doskonała propozycja rozrywki nie tylko dla mieszkańców pobliskich miast: Częstochowa, Zawiercie, Myszków ale również dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie poznali uroków Jury. Na prawdę warto! Karnawałowy Bal w takim właśnie otoczeniu to idealny pomysł na zabawę i wypoczynek.. i naprawdę nie może Was na nim zabraknąć!
Koszt wejściówki to tylko 99 zł/osobę.
Przy rezerwacji stolika dla 8 osób, kolejna jedna osoba wchodzi gratis!!
Rezerwacje przyjmujemy pod nr tel. 795 423 716

Istnieje możliwość skorzystania z noclegów na terenie Jurajskiej Przystani w nowoczesnych, komfortowych domkach, jak i również w wygodnych, estetycznie zaaranżowanych pokojach w budynku głównym. W przypadku braku wolnych miejsc polecamy nasz drugi ośrodek Leśną Radość, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie, także w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Leśna Radość dysponuje obszerną bazą noclegową. Wygodne pokoje z łazienkami i balkonami znajdują się w dwukondygnacyjnych pawilonach.

Page designed by efektywni