Logo

Walentynki z atrakcjami nad Zalewem Poraj

Walentynki z atrakcjami w Jurajskiej Przystani nad Zalewem Poraj.

Zakochani mile widziani w Jurajskiej Przystani!

Zapraszamy na kolacje walentynkowe w dniach 14-16 lutego 2020

Zbliża się luty - miesiąc zakochanych! W tym roku w Jurajskiej Przystani czekać będziemy na Państwa ze specjalnie przygotowanym na tę okazję walentynkowym menu, w którym główną rolę zagrają zmysłowe afrodyzjaki. Zaproś bliską osobę na walentynkową romantyczną kolację do Restauracji pod Żaglami i cieszcie się wyjątkowymi chwilami tylko dla Was dwojga!
Nie zabranie nastrojowej muzyki oraz atrakcji w postaci loterii dla zakochanych.

Oferujemy możliwość noclegu w wygodnych pokojach w budynku głównym lub w komfotowych domkach. Zakochanym szczególnie polecamy skorzystanie z romantycznej atrakcji – gorącej kąpieli w baliach ogrodowych pod gwiaździstym zimowym niebem w otoczeniu malowniczego zalewu Poraj.
Gwarantujemy miłą, niepowtarzalną atrmosferę. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili!
Rezerwacja stolików pod numerem telefonu 795 423 716.

 pobierz menu

Zapraszamy na wyjątkowe Walentynki z atrakcjami na Jurę Krakowsko- Częstochowską, pełną krasowych krajobrazów, w otoczeniu sosnowych lasów i malowniczego zalewu Poraj. To idealna propozycja dla zakochanych nie tylko z pobliskich miast: Częstochowa, Zawiercie, Myszków ale również dla tych wszystkich, którzy jeszcze gościli na terenach Jury.

W przypadku braku wolnych miejsc polecamy nasz drugi ośrodek Leśną Radość, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie, także w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Leśna Radość dysponuje obszerną bazą noclegową. Wygodne pokoje z łazienkami i balkonami znajdują się w dwukondygnacyjnych pawilonach.

Page designed by efektywni