Aktualności

Weekend z JUROMANIĄ nad Zalewem Poraj

Juromaniacy mile widziani w Jurajskiej Przystani!

Weekend z atrakcjami na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.

W ten weekend odbywa się największe święto Jury Krakowsko - Częstochowskiej czyli JUROMANIA, która odsłania  największe zalety kulturowe, historyczne oraz gastronomiczne tego najpiękniejszego regionu w Polsce.

Jura Krakowsko-Częstochowska to nie tylko piękne i tajemnicze zamki na Szlaku Orlich Gniazd, ale przede to wszystkim niezwykle malownicza kraina, która obejmuje urokliwe, naturalne krajobrazy, obiekty historyczne i sakralne oraz przestrzenie dla różnych sfer aktywności. Rozpiętość atrakcji, które oferuje Jura, jest niezwykle szeroka: od rozrywki i zabawy, przez kulturę, edukację, aż po sportowe emocje i odpoczynek czy zadumę na łonie przyrody.

Z roku na rok popularność wydarzenia systematycznie wzrasta i przyciąga na Jurę tysiące miłośników historii, krajobrazów i walorów przyrodniczych tego regionu.
JUROMANIA za każdym razem szykuje prawdziwą ucztę wrażeń. Bogactwo Jury przenosi uczestników w średniowieczne klimaty zamków i warowni. Pobudza wszystkie zmysły podczas turniejów rycerskich, pokazów historycznych, w regionalnej kuchni czy na licznych warsztatach i zajęciach edukacyjnych. Dla aktywnych czekają wspinaczki pod okiem instruktorów, rajdy i wycieczki z przewodnikiem.

JURAJSKA PRZYSTAŃ dzięki swojej lokalizacji zapewni doskonały i szybki dojazd na to kultowe wydarzenie.

PAKIET ZAWIERA:
•    2 noclegi w terminie 18 – 20.09.2020
•    Śniadania w bufecie* (7:00 – 10:00)
•    Obiadokolacje* (w bufecie lub serwowane w zależności od ilości osób)
•    Korzystanie z atrakcji obiektu: balie kąpielowe, (sauna, kręgielnia, siłownia, sala fitness - na naszym drugim ośrodku Leśna Radość oddalonym o 1 km)
•    Możliwość korzystania z zewnętrznego placu zabaw
•    Bezpłatny parking i internet bezprzewodowy

CENNIK PAKIETU (2 doby):
  Pokój 2-osobowy     450 zł
  Pokój 3-osobowy    600 zł
  Domek 4-osobowy    800 zł
  Dopłata za 5 i 6 osobę w domku    50 zł/ doba
  Dziecko 0 – 4 lat bez osobnego miejsca do spania    GRATIS

Jurajska Przystań zaprasza na wyjątkowy weekend na Jurę Krakowsko - Częstochowską!

W przypadku braku miejsc noclegowych polecamy nasz drugi ośrodek Leśna Radość zlokalizowany nieopodal również w Jastrzębiu k/Poraja.

Polski Bon Turystyczny 500+

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Jurajska Przystań przystąpiła do programu Polski Bon Turystyczny 500+.

Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.
• Nasz obiekt nie pobiera wymaganego do potwierdzenia rezerwacji zadatku w postaci bonu.
• Bon turystyczny jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

Czytaj więcej

Odkryty basen nieopodal Zalewu Poraj

Letnie orzeźwienie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

Zapraszamy amatorów kąpieli do Jastrzębia koło Poraja

Już od 1 lipca 2020r. nasz drugi obiekt położony w bliskim sąsiedztwie- Leśna Radość uruchamia duży zewnętrzny basen o wymiarach: 18 x 8 metrów. To jedyny odkryty basen dostępny w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dla najmłodszych przeznaczony jest dodatkowy mniejszy płytki brodzik o wymiarach 8 x 6 metrów.

Czytaj więcej

Jurajska Przystań otwarta na Gości

Bezpieczne wczasy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Zapraszamy na wypoczynek nad Zalew Poraj

Po długim oczekiwaniu, pełni radości w końcu możemy zaprosić Państwa na bezpieczny wypoczynek do Jurajskiej Przystani. Jeśli jesteście stęsknieni za relaksem na łonie natury i spacerami w promieniach wiosennego słońca, mamy dla Was idealną propozycję. Zapraszamy na udany, bezpieczny wypoczynek nad malowniczo położony Zalew Poraj.
Rezerwujcie już teraz swój wakacyjny pobyt:
telefonicznie: 795-423-716  (od poniedziałku do piątku, w godzinach od  8 do 16) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REZERWACJE ONLINE NA STRONIE www.jurajskaprzystan.pl

Czytaj więcej