Boże Narodzenie w Jurajskiej Przystani

Wypoczynek świąteczny, Wigilia z atrakcjami nad Zalewem Poraj- Jurajska Przystań

Świąteczny wypoczynek na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Magiczny nastrój nad Zalewem Poraj

Marzycie o Świętach Bożego Narodzenia pełnych ciepła, rodzinnej atmosfery, radości z przeżywania tych szczególnych dni w gronie najbliższych. Taka wizja jest Wam bliska, jednak w tym roku chcielibyście uniknąć całej przedświątecznej gorączki, ze stresem, pośpiechem, nieprzewidzianymi komplikacjami?

W Jurajskiej Przystani zamierzamy spełnić Wasze oczekiwania. Przygotowaliśmy ofertę, która w pełni pozwoli Wam skupić się na atmosferze Świąt, całą część organizacyjną pozostawiając w naszych rękach. W cenie jedynie 700,00 zł proponujemy spędzenie w naszych gościnnych progach całego świątecznego czasu od 24 do 26 grudnia. Rozpoczniemy uroczystą Kolacją Wigilijną, podczas której zaserwujemy tradycyjne w tym dniu potrawy od pieczonego karpia i zupy grzybowej, przez pierogi z kapustą i grzybami, kapustę z grochem aż po przepyszne, domowe wypieki.

W drugim dniu bożonarodzeniowego wypoczynku proponujemy śniadanie i obiadokolację, w trzecim śniadanie oraz wystawny obiad na zakończenie pobytu. Na życzenie umożliwimy Wam wspólne, rodzinne kolędowanie.
Istnieje również możliwość bezpłatnego, jednorazowego skorzystania z sauny lub balii ogrodowej w trakcie pobytu. Pamiętamy także o najmłodszych, dla których przewidzieliśmy kącik plastyczny, a gry planszowe i karciane będą stanowić wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

Dzieciom w w przedziale wiekowym 3-12 lat przysługuje 50 procent zniżki, natomiast nasi najmłodsi Goście (do lat trzech) mogą cieszyć się darmowym wypoczynkiem, jeśli śpią z rodzicami. Opłata za pupila także o połowę taniej. Parking i możliwość korzystania z wi-fi na terenie całego obiektu dla Gości – bezpłatnie.

Cena pakietu:  700 zł / osobę (2 komfortowe noclegi, świąteczne menu, atrakcje)

Rezerwacje pod numerem telefonu: 795 423 716

Serdecznie zapraszamy na świąteczny wypoczynek do Jurajskiej Przystani!

Szczegółowy opis pakietu świątecznego: