Wycieczki szkolne nad Zalewem Poraj

Wycieczki szkolne w Jurajskiej Przystani, zalew Poraj, Jura

Jednodniowe pobyty z atrakcjami dla najmłodszych

Jurajska Przystań zaprasza dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym!

Jednodniowe szkolne wycieczki dla dzieci w Jurajskiej Przystani wzbudzają powszechny zachwyt u naszych najmłodszych Gości. Dostarczają mnóstwa fantastycznych wrażeń. Gwarantujemy, iż pozostaną one w pamięci na długi czas.

Pierwsze zadowolone grupy już odwiedziły nasz Ośrodek.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez naszego Szefa Kuchni, zajęciach animacyjnych pod okiem profesjonalnej animatorki oraz wzięły udział w spotkaniu z rycerzami z Chorągwi Rycerskiej Księstwa Siewierskiego. Najwięcej emocji wśród maluchów wzbudza za każdym razem wizyta w położonej po sąsiedzku Stajni Ranczo Krzywy Kołek, w której pod okiem profesjonalnych instruktorów mogą z bliska przyjrzeć się koniom, opiece nad tymi pięknymi zwierzętami oraz odbyć swoją pierwszą przygodę „w siodle”. Uczestnicy wycieczek po mocy atrakcji chętnie korzystają z gościny w naszej Restauracji "Pod Żaglami", gdzie serwujemy im pyszne obiadki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jednodniowych wycieczek jeszcze w tym roku szkolnym (wciąż mamy wolne terminy), a także po wakacjach od września.  Dołożymy starań, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą propozycję dla najmłodszych Gości. Czyste powietrze, malownicze plenery Jury Krakowsko - Częstochowskiej, otoczenie lasów i bezpośrednie sąsiedztwo akwenu wodnego - "Zalew Poraj" sprawia, iż Jurajska Przystań to doskonała propozycja wypoczynku dla dzieciaków z dala od szumu śląskich aglomeracji.
Zapraszamy dzieciaki na udane wycieczki szkolne z mnóstwem atrakcji!